Update Covid-19 [5.11.20]
Geschreven door Stephan Wydooghe op donderdag 5 november 2020 in de categorie De club.
![Update Covid-19 [5.11.20]](/frontend/files/blog/images/source/update-covid-19-5.11.20.jpg)
Zopas heeft de gemeentelijke crisiscel groen licht gegeven voor outdoor padel.
De padelsport kan opnieuw beoefend worden en dit volgens de richtlijnen van het laatst verschenen Ministrieel Besluit.
Dit betekent dat je vanaf deze namiddag 5 november opnieuw een padelterrein kunt reserveren.
Neem even de tijd om de richtlijnen en voorwaarden na te lezen. We verzoeken met aandrang om deze strikt na te leven.
Richtlijnen voor wie padel speelt:
1. Mondmasker is verplicht, behalve bij het spelen.
2. Je probeert zoveel als mogelijk steeds met dezelfde 4 spelers padel te spelen. Denk aan je eigen gezondheid en dat van anderen.
3. Je respecteert steeds de 1,5m afstand (ook naast het veld). Ballen die deze afstandsregel in het gedrang brengen laat je passeren.
4. Bij het betreden van het padelveld ontsmet je je handen met de voorziene handgel. Je doet dit ook nà het sporten.
5. Bij avond ontsteek je zelf de lichten (enkel de lichten van jouw veld). Nà het spelen doof je de lichten als je ziet dat er niemand na jou speelt. De schakelaars vind je vooraan de tennishal, onder de luifel.
Bijkomende voorwaarden:
1. Samenscholingen rond de terreinen zijn niet toegestaan. Enkel de spelers bevinden zich op het domein van de club. Na het spelen trek je direct huiswaarts.
2. Je nuttigt geen alcoholische dranken op het domein van de sportclub.
3. Je bent zelf verantwoordelijk voor eventuele overtredingen. Als er politiecontrole is en er wordt een boete uitgeschreven, dan is het de speler die de boete betaalt. Een boete kan nooit verhaald worden op de club.
4. Respecteer de quarantainevoorwaarden, breng de gezondheid van anderen niet in het gedrang.
De outdoor tennisterreinen staan in wintermodus (de netten zijn intussen verwijderd) en de indoorhal blijft voorlopig gesloten.
We wensen iedereen veel padelplezier maar vooral HOU HET VEILIG !!